- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Layrac
Current Weather Layrac
Current weather for the city of Layrac. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
16°C
feels like 16°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
