Current Weather Lasse
Current weather for the city of Lasse. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 31. 5. (00:00)
Moderate Thunderstorms
Valid to 31. 5. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
