Current Weather Lasht-e Neshā
Current weather for the city of Lasht-e Neshā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 22°C |
