- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Hòa Bình
- Làng Lai
Current Weather Làng Lai
Current weather for the city of Làng Lai. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
35°C
feels like 38°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 27°C |
