- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Lagnieu
Current Weather Lagnieu
Current weather for the city of Lagnieu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
15°C
feels like 14°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
