Current Weather Lacroix-Falgarde
Current weather for the city of Lacroix-Falgarde. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
20°C
feels like 20°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 81 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
