Current Weather Labarthe-Rivière
Current weather for the city of Labarthe-Rivière. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 12°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
