- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- La Motte-Saint-Martin
Current Weather La Motte-Saint-Martin
Current weather for the city of La Motte-Saint-Martin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 9°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
