- Weather
- Puerto Rico
- Manatí
- La Luisa
Current Weather La Luisa
Current weather for the city of La Luisa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 14. 5. (16:00)
Rip Current
Valid to 15. 5. (06:00)
24°C
feels like 26°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 10 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 26°C |
