Current Weather La Haye-de-Calleville
Current weather for the city of La Haye-de-Calleville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
