Current Weather La Haye-de-Calleville
Current weather for the city of La Haye-de-Calleville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
