- Weather
- France
- Hauts-de-France
- La Ferté-Milon
Current Weather La Ferté-Milon
Current weather for the city of La Ferté-Milon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
21°C
feels like 22°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
