- Weather
- France
- Île-de-France Region
- La Ferté-Gaucher
Current Weather La Ferté-Gaucher
Current weather for the city of La Ferté-Gaucher. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
10°C
feels like 7°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
