- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- La Barre-de-Monts
Current Weather La Barre-de-Monts
Current weather for the city of La Barre-de-Monts. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 32 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 14°C |
