Current Weather Kurobe-shi
Current weather for the city of Kurobe-shi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 998 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 14°C |
