Current Weather Kunu-Berete
Current weather for the city of Kunu-Berete. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 0°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
