Current Weather Kūhhā-ye Mārān
Current weather for the city of Kūhhā-ye Mārān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 6 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
