Current Weather Kūh-e Vanū
Current weather for the city of Kūh-e Vanū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
