Current Weather Kūh-e Tadargeh
Current weather for the city of Kūh-e Tadargeh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 32°C |
