- Weather
- Iran
- West Azerbaijan Province
- Kūh-e Sūsūz
Current Weather Kūh-e Sūsūz
Current weather for the city of Kūh-e Sūsūz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 3°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
