- Weather
- Iran
- East Azerbaijan
- Kūh-e Sūsh
Current Weather Kūh-e Sūsh
Current weather for the city of Kūh-e Sūsh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -5°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 47 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -19°C |
| Average: | 0°C |
