Current Weather Kūh-e Sīyah
Current weather for the city of Kūh-e Sīyah. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
