Current Weather Kūh-e Sīāh Nāşerī
Current weather for the city of Kūh-e Sīāh Nāşerī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 15 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 21°C |
