Current Weather Kūh-e Seh Chāhī
Current weather for the city of Kūh-e Seh Chāhī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 35°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 5 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 23°C |
