Current Weather Kūh-e Rey Daz
Current weather for the city of Kūh-e Rey Daz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
