Current Weather Kūh-e Mārū
Current weather for the city of Kūh-e Mārū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 23°C |
