Current Weather Kūh-e Lāvar
Current weather for the city of Kūh-e Lāvar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 20°C |
