Current Weather Kūh-e Kūr Mīān
Current weather for the city of Kūh-e Kūr Mīān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 6°C
| wind | 20 mph |
|---|---|
| wind gusts | 40 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 19 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 6°C |
