Current Weather Kūh-e Kīneh
Current weather for the city of Kūh-e Kīneh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 25 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
