Current Weather Kūh-e Keyvārstān
Current weather for the city of Kūh-e Keyvārstān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 81 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 12°C |
