- Weather
- Iran
- Mazandaran
- Kūh-e Keyūn Chāl
Current Weather Kūh-e Keyūn Chāl
Current weather for the city of Kūh-e Keyūn Chāl. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 43 mph |
|---|---|
| wind gusts | 57 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 6°C |
