Current Weather Kūh-e Kar Karī
Current weather for the city of Kūh-e Kar Karī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 14°C |
