Current Weather Kūh-e Kāgūsh
Current weather for the city of Kūh-e Kāgūsh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 21 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 21°C |
