Current Weather Kūh-e Ebrāhīm ‘Aţţār
Current weather for the city of Kūh-e Ebrāhīm ‘Aţţār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 34 mph |
|---|---|
| wind gusts | 54 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 22 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | -11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
