Current Weather Kūh-e Do Būkanī
Current weather for the city of Kūh-e Do Būkanī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 31 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 18°C |
