Current Weather Kūh-e Dīlū
Current weather for the city of Kūh-e Dīlū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 23 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
