Current Weather Kūh-e Darīrū
Current weather for the city of Kūh-e Darīrū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 8°C |
