Current Weather Kūh-e Dar Ḩamīd
Current weather for the city of Kūh-e Dar Ḩamīd. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 6 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 17°C |
