Current Weather Kūh-e Būgharī
Current weather for the city of Kūh-e Būgharī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 34 mph |
|---|---|
| wind gusts | 53 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 22°C |
