Current Weather Kūh-e Bardarsh
Current weather for the city of Kūh-e Bardarsh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 1°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
