Current Weather Kūh-e Bādāmī
Current weather for the city of Kūh-e Bādāmī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 17°C |
