- Weather
- Iran
- Razavi Khorasan
- Kūh-e Arreh
Current Weather Kūh-e Arreh
Current weather for the city of Kūh-e Arreh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
