- Weather
- Russia
- Tatarstan Republic
- Krym-Saray
Current Weather Krym-Saray
Current weather for the city of Krym-Saray. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 997 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 16°C |
