- Weather
- Poland
- Podlachian
- Krusze-Łubnice
Current Weather Krusze-Łubnice
Current weather for the city of Krusze-Łubnice. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
