- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Kombau-dong
Current Weather Kombau-dong
Current weather for the city of Kombau-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 16°C |
