- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Kojang-gol
Current Weather Kojang-gol
Current weather for the city of Kojang-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
