Current Weather Kohnāb-e Bālā
Current weather for the city of Kohnāb-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 30°C |
