- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Oruzgan
- Kōh-e Shaykh Bayō
Current Weather Kōh-e Shaykh Bayō
Current weather for the city of Kōh-e Shaykh Bayō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 11°C |
