- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Ghowr
- Kōh-e Ramah Row
Current Weather Kōh-e Ramah Row
Current weather for the city of Kōh-e Ramah Row. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 2°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 3°C |
