- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Badakhshan
- Kōh-e Katwīk
Current Weather Kōh-e Katwīk
Current weather for the city of Kōh-e Katwīk. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-10°C
feels like -11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | -11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | -3°C |
| MIN: | -26°C |
| Average: | -12°C |
